Товариство з обмеженою відповідальністю
"АЛД"

Нафтогазовидобувна компанія

Товариство з обмеженою відповідальністю
"АЛД"

Робимо Україну незалежною

Товариство з обмеженою відповідальністю
"АЛД"

Працюємо, щоб дарувати людям тепло

Способи
та умови оплати

Де можна сплатити за газ?

За газ можна сплатити:

-       в філії будь – якої банківської установи та філіях банків;

-       в будь – якому відділенні «Укрпошти»;

-       за допомогою інтернет – послуги «Приват24», «Ощад24»;

-       за допомогою платіжних сервісів «iPay.ua», «Easy Pay», «Portmone», «Monobank»;

-       у терміналах самообслуговування.

Корінці квитанцій, розрахункові книжки, чеки з банкоматів потрібно обов'язково зберігати, оскільки при виникненні будь-яких проблем можна буде довести, що послуги з газопостачання були оплачені.

Банківські відділення

Плата за газ приймається в касах відділень банків. Зверніть увагу, що при розрахунку за комунальні послуги може стягуватися комісія згідно з тарифами, встановленими в цих банках.

Електронні термінали самообслуговування

Платіжні термінали самообслуговування приймають платежі як готівкою, так і з пластикових карт. В їх ефективності та зручності переконується все більше людей. За допомогою сенсорного екрану терміналу Ви самі можете легко розібратися, як виконати необхідну операцію. Але навіть якщо Ви заплуталися в меню і функціях пристрою, то завжди зможете звернутися за допомогою до фахівця у відділенні, де знаходиться термінал.

Терміни оплати

Розрахунки споживача відповідно до договору постачання природного газу здійснюються за рахунками та/або квитанціями абонентської книжки постачальника. Спосіб оплати має бути визначений споживачем в Заяві-приєднанні до умов договору.

При цьому споживач не обмежується у праві здійснювати оплату через банківську платіжну систему, шляхом онлайн переказу, поштового переказу, внесення готівки через касу постачальника та в інший не заборонений чинним законодавством спосіб.

При розрахунку за квитанціями абонентської книжки постачальника споживач самостійно розраховує суму платежу та сплачує його постачальнику не пізніше 10 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Оплата рахунка постачальника відповідно до договору має бути здійснена споживачем в 10-денний термін з моменту отримання споживачем цього рахунка.

Якщо строки оплати порушені

Якщо споживач не здійснив оплату згідно з договором постачання природного газу протягом десяти днів після встановленого строку, постачальник має право здійснити заходи з припинення постачання природного газу споживачу у порядку, визначеному договором.

У разі порушення строків оплати споживач сплачує за вимогою постачальника пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку, що діяла в період, за який сплачується пеня, від суми простроченого платежу за кожен день прострочення платежу.

Банківські реквізити для сплатити за газ для категорії промислові споживачі та інші суб’єкти господарювання

Отримувач платежу: ТОВ «АЛД»
код ЄДРПОУ 21796641
П\р UA29 3808 0500 0000 0026 0012 0784 4 в АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ»
м. Київ, МФО 380805
ІПН 217966412140

Про необхідність проведення своєчасного розрахунку за спожитий природний газ

Газ, як стратегічна природна сировина має для України загальнодержавне значення. Держава надала спеціальний дозвіл на безперебійне постачання природного газу ТОВ «Черкасигаз Збут». Через несвоєчасне надходження коштів від споживачів за спожитий ними природний газ ТОВ «Черкасигаз Збут» допускає несвоєчасну оплату податків як в місцевий так і в державний бюджет.

Несвоєчасність проведення оплат за спожитий природний газ споживачами, може призвести підприємство даної галузі до неспроможності ефективно працювати в ринкових умовах і надавати споживачам послуги належних рівня та якості.

Проблема надання послуг з газопостачання тісно пов’язана із розумінням з боку споживачів цієї послуги необхідності своєчасно і повністю розраховуватися за отримані послуги.

Постачання природного газу споживачам здійснюється на підставі укладених з ними договорів про надання населенню послуг з газопостачання.

Однією з істотних умов зазначених договорів є строки проведення оплати споживачами отриманого природного газу. 

Одним із засобів впливу на споживачів в даному випадку, відповідно до чинного законодавства, є право газопостачальної організації на припинення постачання природного газу.

Відносини між  газопостачальними  організаціями та громадянами - споживачами газу регулюються Правилами постачання природного газу.

Згідно із абзацом першим пунктом 19 Правил, якщо споживач не  оплатив  надані  послуги  з  газопостачання  протягом 10 днів   після  строку,  зазначеного  в  договорі  чи  платіжному документі, а газопостачальне підприємство протягом наступних п'яти днів не отримало повідомлення про оплату, споживачеві надсилається письмове попередження про припинення газопостачання.

Згідно із  абзацом  другим   пункту   19   зазначених   Правил,  у  разі  неоплати наданих послуг з газопостачання протягом   10   днів   після   отримання   споживачем   письмового попередження  (з  позначкою  про  його  вручення)  газопостачальне  підприємство має право відключити споживача від газопостачання.

Слід також зазначити, що припинення газопостачання не звільняє споживачів від обов’язку сплатити заборгованість за фактично отримані послуги з газопостачання, а газопостачальну організацію від права на звернення до суду з позовною заявою про  стягнення з споживача-боржника коштів за отриманий та своєчасно неоплачений природний газ.

Поновлення постачання природного газу, як споживачам – фізичним особам, так і споживачам – юридичним особам можливе тільки після погашення боргу та оплати боржником витрат пов’язаних з підключенням і відключенням.

Виходячи з вищевикладеного, звертаємось до споживачів про необхідність вчасно сплачувати за надані послуги з газопостачання!